Туморът Лудогорец !!!!
#31 Removed user 15.04.2015 17:45
Falcons
1014 Posts

Лудогорец ги има защото в момента ЦСКА и ЛЕвски са в криза.И въпреки това пак са в борбата с лудогорец.И за какво спорим за Лудогорец кат им пусна мач чувам само лудогорец оле и българи юнаци.И да двата гранда са в криза такава каквато са и Интер и Милан.Но пак ще ги има и пак ще са най-гледаните отбори.
Трябва да си много застрелян(извинявам се за израза)да сравняваш отбор на 5 години с отбори на по 60-100 години.И да това че сега играят добре е факт и нокой не е казал обратното.Но съм сигорен че на мачовете на Лудогорец с Реал и Ливърпул е имало повече фенове на Роналдо и Джерард от колкото на Лудогорец.Имат много титли и купи да завоюват че да сядат на маса с ЦСКА и Лудогорец.Защото на домакинствата и гостуванията на ЦСКА и Левски има 100 пъти повече хора от колкото на Лудогорец.За да сравняваш два отбора трябва да теглищ чертата и да кажеш 31 титли срещу 3. носител е на 19 Купи на България и 4 Суперкупи. Двукратен полуфиналист за КЕШ, 1 път полуфиналист за КНК. Това е най-успешният български футболен отбор на всички времена.
Левски е ставал 26 пъти шампион на страната, също е печелил 25 Национални купи и три Суперкупи на България.Трбва да си много глупав да ги сравняваш.
И когато кажете че е било преди,е все едно да кажеш че това че България е била на три морета е без значение.Историята на един отбор го крепи и държи жив.А не някакви купени фенове които даже не знаят къде се намира и Разград(недей да отваряш картата)

#32 Liverpool92 15.04.2015 17:53
Liverpool92
1556 Posts
Since 09.07.2009

<blockquote><h3>ФК Барселона1899 написа:</h3>Кой каза,че не ходя на мачовете им Фен съм на
Лудогорец,моряците и великите Барселна Казваш изкуствено създаден отбор
Защо чорбарите не приеха Домусчиев???Ако беше при вас нямаше да го
плюете Човека наля пари и си направи отбор (най-добрия засега в
БГ)Примирете се</blockquote>
Както Лудогорец така и великите Барселона имат да настигат във всякакво отношение големите си конкуренти. 31-32-10 може да пробваш да звъннеш ;)

#33 Removed user 15.04.2015 18:47
Dirt devils
1785 Posts

Прави сте,но Лудогорец е отбор от едва няколко години.Другите отбори имат яка история :) Всеки един знае,че навремето само софийските отбори ставаха шампиони,докато не се намеси Литекс (защо не плюете тях и Гриша Ганчев) А Барса кого има да настига...Доколкото знам само Реал ги води в ШЛ (може и да бъркам ) (beer) и не споря,просто си драскаме и не се заяждаме :) далеч съм от тази мисъл (beer) да не забравите довечера мача :D ;)

#34 Removed user 15.04.2015 18:57
Daredevils
329 Posts

<blockquote><h3>ФК Барселона1899 написа:</h3>Прави сте,но Лудогорец е отбор от едва няколко години.Другите отбори имат яка
история Всеки един знае,че навремето само софийските отбори ставаха
шампиони,докато не се намеси Литекс (защо не плюете тях и Гриша Ганчев) А Барса
кого има да настига...Доколкото знам само Реал ги води в ШЛ (може и да бъркам )
и не споря,просто си драскаме и не се заяждаме далеч съм от тази мисъл
да не забравите довечера мача</blockquote>
Лудогорец е създаден 1945 година !!! Като ги напусни г-н гел отново там където са били цял живот във в група !!!! в испания по спечелени кеш само Рал Мадрид има повече от тях защото това едонствените два испански отбора които са я печелили обаче Ливърпул имат 5 титли , милан -7 Байерн Мюнхен имат 5 Барселона имат 4

#35 Removed user 15.04.2015 19:56
Dirt devils
1785 Posts

Всички тези отбори са грандове с история :) А дали ще ги напусне гн.Гел не се знае :) Абрамович не напусна Чесли и се надявам и Домусчиев да не напусне отбора си.Все пак за момента са най-силни и добри в БГ.На европейско ниво също се представят повече от добре ;)Те са създадени 1945 г. но как да пробие едно малко провинциално отборче???Парите са били в София(wait) Не бъдете черногледи и не казвайте на черното бяло(bow)

#36 Girondins Bordeaux 16.04.2015 01:26
Girondins Bordeaux
1098 Posts
Since 18.07.2010

Много интересно, че само феновете на цска плюят по Лудогорец, само се погледнете всички които писахте до тук. Защо не се гледате вас?пуснете тема "какво става с цска ",кой унищожи цскА.но защо да се показвате непраните гащи.Лудогорец е от типа на много отбори като като Челси, Ман. Сити, и други.футбола колкото и малко да е в бг само печели.

#37 Patience is over 16.04.2015 11:36
Patience is over
74 Posts
Since 22.05.2007

Пичове няма смисъл да се сравняват нещата. ЦСКА и Левски винаги ще си бъдат големите отбори в България. Никой трезво мислещ не може да го оспори. Нашите се опитват да вдигнат нивото по някакъв начин, но без силни съперници няма как да се получи. Не ми се влиза в полемики за публики и т.н. Ясно е, че грандовете имат повече фенове. При нас пък на последните 3-4 домакинства стадиона е пълен. Тук не говорим за хора, които купуват 1500 билета за по 2-5лв, а влизат по 5000 човека. Цените започват от 8-10лв до 25лв, което не е малко за място, където заплатите масово са по 400лв. Нека има радост и футбол и за хората от този край, не виждам нищо лошо. Мен примерно постоянно ми звънят приятели и познати от близките градове за билети. Гледа им се футбол на хората. Колкото до Домусчиев, след като донаправи базата и стадиона той други големи харчове няма да има и отбора си минава изцяло на самоиздръжка. Тоест бюджета ще зависи на база на приходите. Както вдигат парите за Лига Европа дори там да се играе в групите, а не в ШЛ, ще е достатъчно за ВСЕКИ един БГ отбор да се издържа.

#38 FC United 16.04.2015 13:01
FC United
854 Posts
Since 04.06.2007

<blockquote><h3>La Magia Del Futbol написа:</h3>Пичове няма смисъл да се сравняват нещата. ЦСКА и Левски винаги ще си бъдат
големите отбори в България. Никой трезво мислещ не може да го оспори. Нашите се
опитват да вдигнат нивото по някакъв начин, но без силни съперници няма как да
се получи. Не ми се влиза в полемики за публики и т.н. Ясно е, че грандовете
имат повече фенове. При нас пък на последните 3-4 домакинства стадиона е пълен.
Тук не говорим за хора, които купуват 1500 билета за по 2-5лв, а влизат по 5000
човека. Цените започват от 8-10лв до 25лв, което не е малко за място, където
заплатите масово са по 400лв. Нека има радост и футбол и за хората от този край,
не виждам нищо лошо. Мен примерно постоянно ми звънят приятели и познати от
близките градове за билети. Гледа им се футбол на хората. Колкото до Домусчиев,
след като донаправи базата и стадиона той други големи харчове няма да има и
отбора си минава изцяло на самоиздръжка. Тоест бюджета ще зависи на база на
приходите. Както вдигат парите за Лига Европа дори там да се играе в групите, а
не в ШЛ, ще е достатъчно за ВСЕКИ един БГ отбор да се издържа.</blockquote>. Да съгласен съм с теб,но ние сме против излишното подпиране на Лудогорец,ясно е че са най-добрия отбор,но случки като тази с моци много дразнат.

#39 Removed user 16.04.2015 16:23
Dirt devils
1785 Posts

А тук си прав...Моци трябваше да получи не един,а три директни червени картона(y)

#40 Removed user 16.04.2015 20:14
Falcons
1014 Posts

<blockquote><h3>ФК Барселона1899 написа:</h3>А тук си прав...Моци трябваше да получи не един,а три директни червеникартона</blockquote>
Въртяхме сукахме па си дойдохме на думата.И с 10 човека да бяха Лудогорец пак щяха да ни победят.Спор няма те и Литекс показват как трябва да се развива правилно един отбор.Просто не трябва толкова фрапантно да им се помага